Gramy dla Lenki z Hartowca - turniej charytatywny

Opublikowano 2022-06-30 15:50:32. Artykuł wyświetlono: 487 razy.

W niedzielę, 17 lipca 2022r. o godz. 9:00 na boisku trawiastym w Dębieniu odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Lenki z Hartowca” o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rybno – Piotra Kornatowskiego.

Organizatorami turnieju są: Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski, Sołectwo Dębień i Sołtys Grzegorz Januszewski, we współpracy z Gminą Rybno i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie.

- Chcemy zebrać potrzebne pieniążki na dalszą rehabilitację oraz nowy wózek inwalidzki dla Lenki Cichorskiej. Wspólnie z przyjaciółmi mamy w planach zorganizować turniej charytatywny oraz licytacje na stronie serwis informacyjny – syla. Chcemy zebrać łącznie 5 tysięcy i mocno wierzę, że szybko uda nam się osiągnąć cel – podsumowuje przewodniczący grupy WRM, Sylwester Kasprowicz.

- Lenka ma 10 lat. Jest śliczną i pogodną dziewczynką, której niewidocznym wrogiem jest choroba genetyczna Leukodystrofia z hipomielinizacją wywołana mutacjami w genie POLR 3B. Lenka nie umie mówić i nie chodzi samodzielnie – jest jedyną osobą w Polsce, która choruje na to schorzenie.

Ciągła rehabilitacja pomaga Lence w zatrzymywaniu skutków choroby.

Szczegóły turniejowe:
- wpisowe 200 zł
- max 12 drużyn
- 4 w polu + bramkarz + 5 rezerwowych
- zapisy pod numerem telefonu: 506 231 242
- podczas turnieju grill i kiełbaski
- losowanie grup 16.07.2022r. na Serwisie informacyjny – Syla
- cały dochód zebrany podczas turnieju zostanie przekazany na rehabilitację i wózek inwalidzki dla Lenki Cichorskiej

Patronat medialny: Moje Działdowo, Radio7, Tygodnik Działdowski, Gazeta Działdowska, Serwis informacyjny – Syla

Plakat wykonała firma Pracowici – Paweł Kaczmarski z Rybna.

ZAŁACZNIKI: