www.gminarybno.pl

Drukuj

Groszki: Z okazji Święta Niepodległości złożyli kwiaty przy obelisku

Opublikowano 2021-11-15 11:41:41. Artykuł wyświetlono: 688 razy.

Jak co roku w dzień Narodowego Święta Niepodległości, w czwartek 11 listopada 2021 roku odbyła się uroczystość złożenia kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym Plebiscyt na Warmii i Mazurach w Groszkach. Uczestnicy tego wydarzenia uczcili Święto Niepodległości Apelem Pamięci.

W uroczystości z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę wzięli udział: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radni Gminy Rybno: Elżbieta Rozentalska i Sylwester Kasprowicz, Sołtys sołectwa Naguszewo-Groszki – Piotr Chyrzyński wraz z Radą Sołecką oraz mieszkańcy.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst