www.gminarybno.pl

Drukuj

Grupowa akcja aerobikowa

Opublikowano 2015-06-03 08:18:47. Artykuł wyświetlono: 4088 razy.

W piątek, 29 maja o godz. 19:00 na placu za świetlicą wiejską w Żabinach odbyła się grupowa akcja aerobikowa! Udział w zabawie wzięło ponad 40 kobiet z Żabin oraz okolicznych wsi.

Aerobik dla pań poprowadziła Karolina Lewandowska, która wraz z Sołtysem wsi – Jolantą Kozłowską oraz radą sołecką przygotowała tą niesamowitą akcję. Po godzinie ćwiczeń, podczas których muzykę przygrywał zespół „Golden Boys” odbyło się ognisko wraz z kiełbaskami dla wszystkich uczestników akcji oraz wszystkich obserwujących tańczące panie. Grzegorz Rozentalski – radny Rady Gminy Rybno powiedział, że bardzo spodobała mu się zabawa, którą zorganizowały kobiety i myśli już nad ogólno-gminną akcją aerobikową, która będzie miała na celu promocję zdrowego trybu życia.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst