www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Dzień integracyjny w szkole na rozpoczęcie roku

Opublikowano 2018-09-06 08:09:49. Artykuł wyświetlono: 2117 razy.

W środę, 5 września 2018r. o godz. 11:00 przy Szkole Podstawowej w Hartowcu odbył się dzień integracyjny dla wszystkich uczniów zorganizowany na zaproszenie Dyrektora Szkoły – Bogusława Łukwińskiego przez Specjalistę ds. Rolnictwa – Joannę Słupską z Hartowca we współpracy z firmą „Pyszczek i Syla”.

Dla ponad 100 uczniów zostały przygotowane dwie atrakcje: najmłodsi – przedszkole i klasy I-IV skorzystały z wodnych kul obsługiwanych przez Joannę Słupską i Piotra Zabłotnego. Starsi – czyli klasy V-VIII oraz III gimnazjum rozegrały integracyjne pojedynki w Paintballa na łuki, które prowadził Sylwester Kasprowicz. – Serdeczne podziękowania należą się druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu: Tadeuszowi Sypucińskiemu oraz Zbigniewowi Kowalkowskiemu za pomoc w przygotowaniu atrakcji. Dzień integracyjny uważamy za udany! Powodzenia w nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzy Joanna Słupska oraz firma „Pyszczek i Syla”.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst