www.gminarybno.pl

Drukuj

III Towarzyski Turniej Samorządowy

Opublikowano 2017-02-06 12:31:44. Artykuł wyświetlono: 2938 razy.

W piątek, 3 lutego o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Towarzyski Turniej Samorządowców, w którym udział wzięły trzy drużyny: Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Gmina Dąbrówno i Gmina Rybno.

Turniej otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Zastępcą Wójta Gminy Dąbrówno – Dorotą Szczurowską, którzy powitali zawodników, kibiców, sędziego głównego – Pawła Wółkowskiego, medyka – Michała Kłosowskiego, spikera – Łukasza Piórkowskiego oraz główną organizatorkę turnieju – Kierownik OSiR Hannę Bem.

Zespoły zagrały system „każdy z każdym” 2x15 minut. W pierwszym meczu Gmina Dąbrówno rozgromiła Gminę Rybno aż 8:1, by w kolejnym spotkaniu zremisować 2:2 z Urzędem Marszałkowskim. Także zawodnicy z Gminy Rybno zremisowali z Urzędem Marszałkowskim z Olsztyna 2:2. Turniej wygrała Gmina Dąbrówno!

Pamiątkowe puchary oraz kubeczki drużynom wręczyli: Tomasz Węgrzynowski, Piotr Zwaliński (Wójt Gminy Dąbrówno), Dorota Szczurowska, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno – Dariusz Tara, Hanna Bem, Beata Bojarowska (Urząd Gminy w Dąbrównie), Radni Gminy Rybno – Czesław Mederski i Grzegorz Rozentalski.

Urząd Marszałkowski reprezentowali: Wojciech Stanny (C) (B), Piotr Kołakowski, Daniel Babalski, Dariusz Welsyng, Przemysław Moszyk, Maciej Lipiński, Kacper Duch, Seweryn Żaworonek, Paweł Kaszubski i Michał Białczak.

Gminę Dąbrówno reprezentowali: Jacek Poteć (C), Marek Liberacki, Dawid Skibicki (B), Bartosz Sołtan, Tomasz Szczepański, Dawid Wroński, Jan Szpejna i Mateusz Sadowski.

Gminę Rybno reprezentowali: Jan Rozentalski (C) (B), Daniel Kroplewski (B), Jacek Cioch, Sławomir Drzewiński, Marek Wilczewski, Rafał Czarnecki, Grzegorz Januszewski, Tomasz Lenckowski, Rafał Januszewski, Sylwester Kasprowicz, Karol Rykaczewski i Mariusz Licznerski.

2017 –
Gmina Rybno-Urząd Marszałkowski 2:2
Gmina Rybno-Gmina Dąbrówno 1:8
Urząd Marszałkowski-Gmina Dąbrówno 2:2
2016 –
Gmina Rybno-Urząd Marszałkowski 6:16
2015 –
Gmina Rybno-Urząd Marszałkowski 5:20
 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst