www.gminarybno.pl

Drukuj

Imieniny szkoły i festyn

Opublikowano 2014-05-09 13:51:47. Artykuł wyświetlono: 2363 razy.

W środę, 30 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Koszelewach odbyły się uroczyste obchody VI rocznicy nadania szkole imienia i XIII festyn rodzinny.

Można było zobaczyć część artystyczną w wykonaniu uczniów, ponadto dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki po polsku i angielsku. Odbył się także międzyszkolny konkurs wiedzy "Jeden z dziesięciu" Koszelewy- Żabiny. Uczestnicy festynu mogli miło spędzić czas korzystając ze sprzętu do zabawy: trampoliny, suchego basenu z kolorowymi piłeczkami oraz zjeżdżalni, zakupionego ze środków Unii Europejskiej przez Urząd Gminy w Rybnie, co dodatkowo uatrakcyjniło zabawę.

Wszyscy, którzy tego dnia gościli na terenie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach, byli zadowoleni z zaproponowanych atrakcji. Ideą imprezy była integracja rodziny, która może wspólnie bawić się i odpoczywać, będąc jednocześnie w ruchu, propagując zdrowy styl życia. Cel ten osiągnęliśmy, o czym świadczyć może duża liczba osób na Festynie.

tekst i fot. : SP Koszelewy
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka