Informacja w sprawie opłat za wynajem świetlic

Opublikowano 2024-04-17 11:42:33. Artykuł wyświetlono: 250 razy.

W związku z informacjami docierającymi do Urzędu Gminy w Rybnie, że za najem niektórych świetlic wiejskich w Gminie Rybno pobierane są dodatkowe opłaty, wyższe niż wskazane w Załączniku nr 3 do Zarządzenia nr 141/2022 Wójta Gminy Rybno z dnia 30.12.2022 r. podaje się ponownie do publicznej wiadomości aktualnie obowiązujące stawki opłat za najem świetlic wiejskich w Gminie Rybno.

Zawyżanie stawek najmu świetlic wiejskich jest niedopuszczalne, każdy taki przypadek należy obowiązkowo zgłaszać do Urzędu Gminy Rybno. Wszelkie koszty związane z wynajmem obiektów ujęte są w jednorazowej opłacie zgodnej z treścią Załącznika nr 3 do Zarządzenia nr 141/2022 Wójta Gminy Rybno z dnia 30.12.2022 r. Pobieranie dodatkowych opłat jest zabronione i stanowi przekroczenie uprawnień przez osoby upoważnione do zawierania umów najmu świetlic wiejskich.

Sołtysi proszeni są o udostępnienie informacji na sołeckiej tablicy ogłoszeń wraz z załącznikiem.