Koszelewy: Michałek doczekał się specjalistycznej windy

Opublikowano 2021-11-15 12:16:54. Artykuł wyświetlono: 656 razy.

Minęły trzy miesiące od charytatywnej akcji, która została zorganizowana na terenie gminy rybno dla Michałka z Koszelew. Wtedy przypomnijmy wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 20 tysięcy na specjalistyczną windę.

- W tym tygodniu firma Lifts4U dostarczyła i zamontowała w domku Michała w Koszelewach krzesełko przychodowe FLOW X tzw. windę specjalistyczną dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy już po oględzinach oraz pierwszych kilku dniach korzystania przez Michała z windy. Cała transakcja przeszła pozytywnie i bez żadnych komplikacji. Jesteśmy rozliczeni i szczęśliwi, że udało się pomóc kolejnej osobie z terenu gminy Rybno. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli w akcji charytatywnej – jesteście wielcy!

Poniżej kilka zdjęć zamontowanego krzesełka, rozliczenia oraz specyfikacja urządzenia. Michał jako osoba niepełnosprawna będzie mogła już bez żadnych przeszkód przemieszczać się z pietra swojego mieszkania na parter prosto do szkoły i rówieśników. To niesamowite uczucie widząc gdy świat chociażby jednej jednostki staje się lepszy. Życzę powodzenia rodzicom Michała, naszemu bohaterowi zdrówka, a wam mieszkańcy tyle samo życzliwości i serca każdego dnia ile włożyliście w pomoc Michałka i Filipka! – pozdrawiam serdecznie Sylwester Kasprowicz.