Jednodniowy Rajd Rowerowy

Opublikowano 2024-07-02 13:18:59. Artykuł wyświetlono: 128 razy.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska zaprasza na Jednodniowy Rajd Rowerowy w gminie Biskupiec.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 lipca 2024r. - zbiórkę uczestników  zaplanowano na godzinę 10:00 - Szkółka Leśna w Łąkorzu

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest pobranie formularza zgłoszeniowego ze strony internetowej LGD Ziemia Lubawska i przesłanie zgłoszenia na adres: biuro@lgdziemialubawska.pl.

Trasa rajdu to około 30 km – Łąkorz (Szkółka Leśna) – Łąkorz – Wardęgowo – Sędzice – Młyn Babalice – Sędzice – Biskupiec – Fitowo – Bielice – Gaj – Łąkorz (Szkółka Leśna).

Hasło przewodnie rowerowej wyprawy to: „Historia kołem się toczy”, ponieważ uczestnicy rajdu podążać będą szlakiem okolicznych miejscowości i zatrzymywać się w miejscach, gdzie historia zaznaczyła swój ślad. Po rajdzie odbędzie się wspólna integracja przy ognisku.