Już 14 uczestników bierze udział w rywalizacjach sportowych

Opublikowano 2022-03-18 10:32:40. Artykuł wyświetlono: 683 razy.

Grupa młodzieży „W Rękach Młodych” zaprasza do wzięcia udział w tegorocznych rywalizacjach sportowych: „1200 km rowerem po gminie Rybno” oraz „600 km biegiem po gminie Rybno” w 2022 roku. Współorganizatorem rywalizacji jest: Gmina Rybno, Starostwo Powiatowe w Działdowie, OSiR Rybno, Stowarzyszenie Żabianka oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.

Wyślij nam swoje zgłoszenie na maila: sis_rybno@op.pl , telefonicznie: 506 231 242 lub przez prywatną wiadomość do koordynatora projektu (Sylwester Kasprowicz). Następnie otrzymasz kwestionariusz, który będzie trzeba wypełnić. Później wszystko już tylko w twoich „nogach”, a końcowy wynik treningów prześlesz nam pod koniec roku. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

- 1200 km rowerem po gminie Rybno:
1. Robert Ćwikliński
2. Marcin Łukaszewski
3. Dorota Szary
4. Kacper Szary
5. Marlena Chmielewska
6. Ireneusz Łukaszewski
7. Janusz Anzel
8. Sylwester Kasprowicz
9. Wiktor Dutkowski
10. Mateusz Dutkowski

- 600 km biegiem po gminie Rybno:
1. Robert Ćwikliński
2. Gabriel Łukaszewski
3. Magdalena Witkowska
4. Aneta Liberacka

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w tegorocznych rywalizacjach!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz