Kartka Bożonarodzeniowa dla mieszkańców Rumiana

Opublikowano 2022-12-22 07:58:17. Artykuł wyświetlono: 349 razy.

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły – członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu bardzo chętnie, z dużym sercem zaangażowali się w akcję "Kartka bożonarodzeniowa" i przygotowali własnoręcznie robione kartki bożonarodzeniowe wraz z życzeniami dla starszych mieszkańców Rumiana.

20 grudnia 2022r. członkowie wolontariatu - wraz z opiekunkami koła, odwiedzili mieszkańców Rumiana i obdarowali ich kartkami na Boże Narodzenie i złożyli serdeczne życzenia. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i wdzięcznością wszystkich obdarowanych ludzi.

Celem Szkolnego Koła Wolontariatu jest niesienie bezinteresownej pomocy innym i nadal będziemy poszukiwać akcji, aby nieść pomoc innym ludziom.

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Monika Ciecińska