www.gminarybno.pl

Drukuj

Klub HDK w Rybnie wyróżniony na wielkiej gali

Opublikowano 2018-01-02 08:38:14. Artykuł wyświetlono: 1039 razy.

Tradycyjnie, każdego roku obchodzone są Dni Honorowych Dawców Krwi. 2 grudnia w Domu Nauczyciela w Działdowie Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizował uroczystą galę, na której wręczano odznaczenia, odznaki, statuetki, wyróżnienia i podziękowania.

Galę otworzył Wiesław Ruciński – wiceprezes Oddziału Rejonowego PCK wprowadzając sztandary i podając komendę do odśpiewania hymnu, następnie prezes Rejonowego Oddziału PCK – Jerzy Giezek, przywitał zebranych i krótko opowiedział o działaniach oddziału po czym przystąpiono do uhonorowania zasłużonych krwiodawców, działaczy i wolontariuszy.
Za wieloletnią pracę i wsparcie działań PCK, Kapituła Odznaki Honorowej PCK przyznała odznakę III stopnia Małgorzacie Ulatowskiej i Małgorzacie Piotrowicz zaś odznakę IV stopnia – Krystynie Mrowińskiej, Andrzejowi Bartoszewicz, Grzegorzowi Czajka i Sylwestrowi Kasprowiczowi.
Za wzorowe zaangażowanie w rozwój honorowego krwiodawstwa Zarząd OR PCK w Działdowie wyróżnił statuetkami niżej wymienione kluby: Klub HDK PCK przy Zespole Szkół w Rybnie, Klub HDK PCK w Lidzbarku, Klub HDK PCK Służb Mundurowych Miasta Działdowo, Klub HDK PCK przy OSP w Gródkach oraz Klub HDK PCK im. Z. Guzowskiego w Działdowie.
- Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Działdowie wszystkim Krwiodawcom i Wolontariuszom składa gorące i serdeczne podziękowania.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka