www.gminarybno.pl

Drukuj

Koncert Filharmonii z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 2018-03-19 11:42:04. Artykuł wyświetlono: 2361 razy.

W niedzielę, 18 marca 2018 roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie odbył się Koncert Filharmonii „Artu’S Kwartet” z Poznania.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły: Natalia Majewska Marszałek – Solistka, Magdalena Olech – I Skrzypce, Magdalena Mateja – II Skrzypce, Agnieszka Wiśniewska – Altówka, Stanisława Dziedziniewicz – Wiolonczela.

Tuż po koncercie Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, a wszyscy zgromadzeni na sali Panowie wręczyli symboliczne tulipany. Koncert z okazji Dnia Kobiet zorganizowała – Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.

Nadesłał: Sylwetsre Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst