www.gminarybno.pl

Drukuj

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 2023-03-13 10:47:08. Artykuł wyświetlono: 930 razy.

W niedzielę, 12 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbył się Koncert z okazji Dnia Kobiet, na który zaprosili Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski i na wstępie powitali wszystkich gości, artystów oraz złożyli życzenia wszystkim Paniom.

Następnie zgromadzona publiczność wysłuchała pięknego koncertu w wykonaniu artystów sceny trójmiejskiej. Wystąpili Barbara Lewicka – sopran, Wojciech Winnicki – tenor, Alisa Kopac – skrzypce oraz Paulina Leda-Wiczyńska – fortepian. Artyści wykonali utwory muzyki klasycznej oraz piosenki z lat 20-tych i 30-tych.

Podczas koncertu rozdano także podziękowania dla wszystkich osób, które włączyły się w pomoc w przeprowadzeniu 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rybnie.

Na zakończenie odbył się skromny poczęstunek przy kawie i ciastku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie a Paniom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst