www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Dziecka z OSiR-em i Biblioteką

Opublikowano 2016-06-02 12:42:09. Artykuł wyświetlono: 3289 razy.

W środę, 1 czerwca o godz. 16.00 na plaży nad j. Zarybinek w Rybnie odbył się festyn dla dzieci z okazji ich święta, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie.

Najmłodsi mogli skorzystać z takich atrakcji jak: malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, konkursów sportowych, zjeżdżalni, suchego basenu. Ci, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności wiedzowe mogli zmierzyć się z odgadywaniem zagadek. Za odgadniętą zagadkę dziecko otrzymało symboliczną książeczkę. Dzieci również otrzymały słodki upominek oraz smacznego loda. Wspólnie z rodzicami najmłodsi bawili się w rytm tanecznej muzyki.

- Wszystkim uczestnikom festynu bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok, a pracownikom hali i biblioteki dziękujemy za pomoc w organizacji – powiedziała Kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst