Konkurs fotograficzny

Opublikowano 2021-07-19 14:45:43. Artykuł wyświetlono: 601 razy.

Trwa konkurs fotograficzny ,,Moje wakacje z Ziemią Lubawską”! Zapraszamy do składania prac!

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zamieszkujących teren funkcjonowania Stowarzyszenia LGD ZL!

Na fotografiach powinny pojawić się miejsca znajdujące się na terenie Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska, tj. Gminy Rybno, Grodziczno, Kurzętnik, Biskupiec, Lubawa, Nowe Miasto Lubawskie, Miasta Nowe Miasto Lubawskie oraz Miasta Lubawa, które będą Waszym wakacyjnym wspomnieniem.

Zdjęcia powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz posiadać dopisek wskazujący na miejsce wykonania fotografii.

Celem konkursu jest promowanie terenów Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska, rozpowszechnienie idei fotografowania jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu, ukazanie artystycznej wizji mieszkańców w kontekście wspomnień z wakacji na terenie Stowarzyszenia.

Aby zostać uczestnikiem Konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej i dostarczyć go wraz z pracą i płytą do Biura LGD ZL (Wielkie Bałówki 14, 13 – 306 Kurzętnik) do 20 sierpnia 2021 roku w godzinach pracy biura. Decydować będzie data dostarczenia zdjęć do siedziby biura.

Szczegóły w regulaminie.

Czekamy na Wasze fotografie! Gwarantujemy atrakcyjne nagrody!