www.gminarybno.pl

Drukuj

Zakończono modernizację energetyczną SP w Hartowcu

Opublikowano 2021-12-15 15:26:52. Artykuł wyświetlono: 1151 razy.

W dniu 13 grudnia 2021 r. odbył się odbiór robót budowlanych związanych z modernizacją energetyczną obiektu SP w Hartowcu.

W ramach modernizacji wymieniono stolarkę okienną i drzwiową na całym obiekcie wraz z remontem posadzek, wykonano ocieplenie dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego, docieplono ściany zewnętrzne, wymieniono oświetlenie w całym obiekcie na LED. Dodatkowo wymieniono kocioł c.o., grzejniki stalowe wraz z zaworami termostatycznymi oraz zamontowano instalację fotowoltaiczną. Zgodnie z wymaganiami określonymi w ekspertyzie przyrodniczej zamontowano 22 budki z trocinobetonu dla ptaków oraz 3 budki drewniane dla nietoperzy.

Łączna wartość robót budowlanych wyniosła 1.874.966,80 zł.

W ramach tego samego projektu, na realizację którego Gmina Rybno otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego zostanie zmodernizowany obiekt OSiR w Rybnie, na którym rozpoczęcie prac przewidziane jest na styczeń 2022 r.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst