20-lecie działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie

Opublikowano 2022-11-30 07:57:32. Artykuł wyświetlono: 968 razy.

W piątek, 25 listopada 2022.r o godz. 15:00 w hali OSiR w Rybnie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu – 20-lecia działalności Ośrodka Sportu i Rekeacji w Rybnie.

Na Jubileusz przybyli zaproszeni goście m.in.: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Bernadeta Hordejuk, Poseł na Sejm RP – Elżbieta Gelert, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radni Gminy Rybno, sołtysi, kierownicy jednostek samorządowych, członkowie i prezesi stowarzyszeń oraz wielu innych gości. Uroczystość rozpoczął występ najmłodszej grupy tanecznej Fresh Flow Dance Akademy z Działdowa.

Następnie odbyło się wręczenie pamiątkowych statuetek oraz turniej piłki nożnej, w którym wystąpiły drużyny: Gmina Rybno, firma KIM i Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

KIM - Urząd Marszałkowski w Olsztynie 1:5
Gmina Rybno - KIM 4:0
Urząd Marszałkowski w Olsztynie - Gmina Rybno 1:2

Sklad Gminy Rybno: Leśniewski, Kasprowicz, Bielecki, Cybulski, Kanicz, Wilczewski, Cioch, Anisiewicz, Rykaczewski
- 20 Jubileusz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz z ukończoną modernizacją energetyczną budynku już za nami. Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu własnym, Wójta Gminy Rybno i pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie wszystkim przybyłym gościom oraz tym, którzy nie mogli być razem z nami. Cieszę się, że mogliśmy uczcić ten dzień razem – podsumowuje Hanna Bem.

Niedługo na stronie Moje Działdowo pojawi się materiał filmowy z tego wydarzenia.

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: Marcin Ostrowski