Konkurs na EKO-SOŁECTWO

Opublikowano 2012-06-13 12:27:06. Artykuł wyświetlono: 2045 razy.

Wójt Gminy Rybno informuje, iż Redakcja Pulsu Regionu Magazynu Samorządów Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, organizuje Konkurs na zbiórkę elektrośmieci. Do udziału zaproszone zostały wszystkie sołectwa, a dla najlepszych ufundowane nagrody pieniężne.

POZBĄDŹCIE SIĘ ZBĘDNEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO Z WASZYCH GOSPODARSTW I WYGRYWAJCIE NAGRODY!

Zbieramy: lodówki, zamrażarki, roboty kuchenne, pralki, kuchenki, czajniki, tostery, zmywarki, suszarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, masyzny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, świetlówki, baterie, silniki elektryczne, dojarki, itd.

Prosimy wszystkich sołtysów o informowanie mieszkańców o przeprowadzonej akcji, wyznaczenie miejsca na zbiórkę oraz podanie terminu rozpoczęcie i zakończenia.

Udział w konkursie należy zgłosić do redakcji listem poleconym do dnia 20 lipca br.

Minimalna waga odpadów - 500kg. Zebrane odpady, po ustaleniu terminu z Redakcją Pulsu Regionu będą odebrane z wyznaczonego miejsca.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 października br.

Dla pięciu najlepszych sołectw przewidziane są nagrody pieniężne ufundowane przez WFOŚiGW w Olsztynie: I miejsce - 1500zł, II i III miejsce po 1000zł, zaś IV, V i VI miejsce po 500zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.

NIE ZAŚMIECAJMY NASZYCH PÓL, LASÓW I JEZIOR

Kontakt: Inter Prim, Redakcja Pulsu Regionu, ul. Św. Wojciecha 2/23, 10-038 Olsztyn, tel. 89/ 535-48-90 lub 0 501-246-598 - osoba do kontaktu - Irena Węgrowska