www.gminarybno.pl

Drukuj

Konkurs plastyczny dla dzieci

Opublikowano 2020-08-24 08:39:20. Artykuł wyświetlono: 631 razy.

Do 10 września 2020 roku można nadsyłać prace na konkurs plastyczny „Czysta i bezpieczna plaża”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Główne założeniem plastycznej rywalizacji jest popularyzacja WFOŚiGW w Olsztynie oraz zagadnień z zakresu ochrony przyrody, a także zachęcanie do ochrony środowiska i zwrócenia uwagi na otaczającą przyrodę. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Technika wykonania prac: rysunek kredką, malarstwo na papierze, kolaż, wydzieranka. Do każdej nadesłanej pracy należy dołączyć wypełniona kartę zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie.

ZAŁĄCZNIKI:
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst