www.gminarybno.pl

Drukuj

Krwiodawcy oddali ponad 11 litrów

Opublikowano 2022-02-21 10:00:06. Artykuł wyświetlono: 964 razy.

W środę, 16 lutego 2022.r w Zespole Szkół w Rybnie odbył się Walentynkowy pobór krwi zorganizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi w Rybnie. W akcji udział wzięło 25 krwiodawców, którzy łącznie oddali 11 250 ml.

Całą akcję koordynowali członkowie zarządu Klubu HDK w Rybnie: Danuta Ogrodowczyk, Joanna Maciejewska, Krzysztof Anisiewicz i Jadwiga Przychodzeń. Kolejny pobór krwi był możliwy dzięki dobrej współpracy z Punktem Krwiodawstwa w Działdowie. – Dziękujemy wszystkim krwiodawcom, którzy w tym wyjątkowym dniu podzielili się największym radem – krwią.

Kolejny pobór krwi w Zespole Szkół w Rybnie odbędzie się 27 kwietnia br.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst