List z Gminy Heiden

Opublikowano 2020-11-03 09:04:46. Artykuł wyświetlono: 613 razy.

Poniżej tłumaczenie listu na język polski:

Szanowny Panie Wójcie Węgrzynowski, drogi Tomaszu,

nadszedł czas, żeby się pożegnać.

Dziękuję serdecznie za bardzo dobre kontakty w minionych latach z Tobą i całą, gminą Rybno.

Poprzez podpisanie partnerstwa postawiliśmy znak przyjaźni pomiędzy naszymi gminami. Dziękuję także w imieniu gminy za gościnność podczas naszych pobytów w Rybnie.

Ta miła współpraca przyczyniła się znacznie tego, że moje działania jako burmistrza sprawiały mi wiele radości. Gdybym był o 5 lat młodszy, z pewnością kandydowałbym jeszcze raz.

Poprzez Twoją otwartość i przyjazny sposób bycia, od samego początku było miło przebywać w Twoim tovvarzystwie i współpracować z Tobą. Szkoda, że z powodu koronawirusa nie mogliśmy wspólnie świętować roku jubileuszowego. Może uda się to w następnym roku nadrobić.

Będę też z pewnością starał, by być obecnym przy kolejnym spotkaniu. Jeśli się uda, mam nadzieję, to przyjadę camperem do Rybna z moją żoną Anitą.

Życzę Tobie i Twojemu zespołowi wszystkiego dobrego.

Serdeczne pozdrowienia Hans-Jürgen Benson.