Majówka z okazji 10-lecia w UE

Opublikowano 2014-05-05 09:33:48. Artykuł wyświetlono: 2927 razy.

W dniu 1 maja 2014 r. minęło 10 lat przynależności Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji Wójt Gminy Rybno we współpracy z OSiR i Gminną Biblioteką Publiczną przygotował szereg bezpłatnych atrakcji.

Od godziny 10:00 na boiskach piłkarskich przy ulicy Sportowej w Rybnie odbywały się mecze rozgrywane w ramach zorganizowanego turnieju piłki nożnej (galeria). Natomiast o godzinie 15:00, na parkingu przy restauracji "Jezioranka" rozpoczął się zlot fanów motocykli. Podczas zlotu motocykliści i zgromadzeni mieszkańcy częstowani byli darmową grochówką i pieczonym prosiakiem. Tradycyjnie odbyła się parada motocyklowa, której trasa przebiegała przez miejscowości: Rybno, Rumian, Truszczyny i Dębień. Nie zabrakło również atrakcji muzycznych - o godzinie 17:00 rozpoczął się koncert bluesowo-rockowego zespołu BLUSZCZ a od godziny 19:00 do 1:00 trwała zabawa taneczna z pokazem fajerwerków.

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem