Rapaty: Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano 2022-06-15 08:38:06. Artykuł wyświetlono: 630 razy.

W sobotę, 4 czerwca 2022r. o godz. 15:00 na placu przy świetlicy wiejskiej w Rapatach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Impreza zorganizowana została przez Soltysa wsi- Bogumiła Janeczko we współpracy z mieszkańcami i Radną Gminy Rybno - Marzanną Borkowską.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji: wodne kule, pianę party, grilla i ognisko z kiełbaskami, mnóstwo owoców i słodyczy. Każde dziecko otrzymało także od sołtysa paczkę z okazji dnia dziecka. Czas umiliły rozmowy oraz oprawa muzyczna, którą zabezpieczyła Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.
- Bogumił Janeczko składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli w organizacji kolejnego udanego festynu.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz