Maseczki dla mieszkańców

Opublikowano 2021-03-24 13:08:54. Artykuł wyświetlono: 577 razy.

Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną i wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w naszym województwie, Gmina Rybno otrzymała z Agencji Rezerw Materiałowych jednorazowe maseczki. Maseczki zostały oprzekazane przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Dziś rozpoczęła się dystrybucja maseczek na terenie Gminy Rybno. Maseczki będą wkładane do skrzynek pocztowych, dlatego prosimy o ich sprawdzanie.

Chcemy dotrzeć w tym tygodniu z maseczkami do każdego domu, dlatego też w akcję zaangażowali się sołtysi oraz strażacy ochotnicy.

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń. Stosowanie się do obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2.