www.gminarybno.pl

Drukuj

Monika i Piotr Truszczyńscy docenieni podczas II Gali Lazurytów Przedsiębiorczości Powiatu Działdowskiego

Opublikowano 2023-03-13 10:39:56. Artykuł wyświetlono: 175 razy.

W piątek, 10 marca 2023r. w sali bankietowej „Na Wzgórzu” w Działdowie odbyła się II Gala Lazurytów Przedsiębiorczości Powiatu Działdowskiego. Miło nam poinformować, że w kategorii „Najlepsza Firma lub Produkt Lokalny” wyróżniona została firma Trux-Bud, Państwa Moniki i Piotra Truszczyńskich z Rybna! Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Państwo Monika i Piotr Truszczyńscy z rąk Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina oraz Starosty Powiatu Działdowskiego – Pawła Cieślińskiego odebrali to szczególne wyróżnienie. Na uroczystości obecny był także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa.

Podczas uroczystości zostały wręczone wyróżnienia firmom w 9 kategoriach, które zasłużyły się w życiu społecznym, kulturalnym, sportowym czy gospodarczym w powiecie działdowskim. Szczegóły i pozostałych laureatów znajdziecie na stronie Powiatu Działdowskiego.

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: Klik Działdowo

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst