Nie bądźmy obojętni na akty wandalizmu

Opublikowano 2022-01-10 16:12:42. Artykuł wyświetlono: 430 razy.

W ostatnim czasie na terenie naszej gminy dochodzi co raz częściej do aktów kradzieży i zniszczeń znaków drogowych.

Na drodze powiatowej Tuczki-Szczupliny ktoś dokonał kradzieży 38 znaków drogowych wraz z 16 słupkami.

Do podobnego zdarzenia doszło na granicy miejscowości Rumian-Naguszewo, również ktoś dokonał kradzieży znaków drogowych.

Natomiast w miejscowości Jeglii zniszczono tablice Welskiego Parku Krajobrazowego, znaki oznaczające ścieżkę rowerową oraz znaki ostrzegające o niebezpiecznym zakręcie.

Nie bądźmy obojętni na niszczenia i kradzież mienia publicznego. Gdy jesteśmy świadkami tego typu zdarzenia zaalarmujmy miejscową policję pod numerem 887 876 170 lub 887 876 247, lub Urząd Gminy Rybno 23 696 60 55

Brak znaków może być przyczyną wypadku, tragedii lub śmierci na drodze.