www.gminarybno.pl

Drukuj

Sala sportowa po odbiorze technicznym

Opublikowano 2011-07-28 12:38:12. Artykuł wyświetlono: 6824 razy.

Dobiegła końca budowa sali sportowej zlokalizowanej w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu i Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie. W dniu 27 lipca 2011 r. odbył się jej odbiór techniczny.

Budynek czeka teraz na wydanie zezwolenia na użytkowanie. Obiekt jest przystosowany do gry w halową piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę oraz koszykówkę. Znajduje się w nim także wydzielona sala do gimnastyki korekcyjnej, natryski, sanitariaty i szatnie.

Inwestycja zrealizowana w ciągu roku została wykonana w całości ze środków budżetowych gminy Rybno. Wykonawcą robót, których koszt wyniósł ponad 1,1 miliona złotych była wyłoniona w drodze przetargu firma Z.P.U.H. BUDOMONTAŻ Zdzisław Hasiak z Działdowa.

W Rybnie oprócz nowo powstałej sali sportowej funkcjonuje już hala sportowa, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz pięć placów zabaw, na których dzieci mogą przyjemnie spędzić czas.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst