Nominacje dyrektorskie w szkołach

Opublikowano 2021-06-28 11:16:36. Artykuł wyświetlono: 1505 razy.

24 czerwca br. Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski podpisał zarządzenie w sprawie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach pani Agnieszce Kowalkowskiej- Różańskiej oraz przedłużenia powierzenia funkcji dyrektora szkoły – pani Ewie Golder z Zespołu Szkół w Rybnie oraz Bogusławowi Łukwińskiemu –dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu.

Pani Ewa Golder oraz Bogusław Łukwiński otrzymali pozytywną opinię od Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, rad pedagogicznych szkół, którymi zarządzają oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Pani Agnieszka Kowalkowska- Różańska będzie pełniła obowiązki dyrektora szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach do czasu ogłoszenia konkursu, nie dłużej niż przez 10 miesięcy.