Nowe drogi na osiedlu w Tuczkach

Opublikowano 2021-10-29 14:46:27. Artykuł wyświetlono: 919 razy.

W czwartek, 28 października dokonano odbioru inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych, na osiedlu mieszkaniowym w Tuczkach”.

Prace polegały na wykonaniu podbudowy i ułożeniu kostki betonowej na ciągu komunikacyjnym pieszo-jezdnym o długości 533 m, na osiedlu mieszkaniowym w Tuczkach. Wykonawcą była firma „KRUSZ-BET PLUS” z Uniszek Zawadzkich.

Odbioru dokonała komisja w składzie: Pan Grzegorz Kierozalski – Dyrektor KOWR OT Olsztyn, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Pani Elżbieta Nazar – Sołtys Sołectwa Tuczki, Pan Wiesław Szczawiński – Koordynator, Pan Dariusz Kruszewski – Prezes firmy KRUSZ-BET, Pan Alfons Szymański – Inspektor Nadzoru, Pan Adam Chmieliński – Kierownik Budowy oraz Pan Jan Nawrocki – Przedstawiciel KOWR OT Olsztyn.

Dzięki wsparciu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa na osiedlu powstało ok. 1,7 km nowych dróg wewnętrznych.

Mieszkańcy dziękują Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie za udzieloną pomoc.