www.gminarybno.pl

Drukuj

Ochotnicy z Rumiana najlepsi w gminie

Opublikowano 2013-07-09 10:49:45. Artykuł wyświetlono: 2436 razy.

Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Rybno rywalizowały podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Zawody odbyły się w niedzielę, 7 lipca 2013 r. w Hartowcu.

Zawody rozgrywane były w grupie „A”, w której występowało dziewięć męskich drużyn pożarniczych z terenu Gminy Rybno oraz w grupie „C”, w której udział wzięła żeńska drużyna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabinach.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie.

Uczestnicy zawodów rywalizowali w konkurencjach:

  • sztafeta pożarnicza 7 x 50 m. z przeszkodami
  • ćwiczenie bojowe.

W klasyfikacji generalnej zawodów zwyciężyła drużyna z OSP Rumian. Drugie miejsce zajęli ochotnicy z Dębienia a na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna OSP Hartowiec.  Na zakończenie zwycięskim drużynom wręczono puchary, dyplomy oraz nagrody.


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka