Odbiór częściowy budowy Remizy OSP w Rybnie

Opublikowano 2021-07-16 15:54:54. Artykuł wyświetlono: 696 razy.

W dniu 15 lipca 2021r. odbył się odbiór częściowy wykonanych robót budowlanych związanych z budową Remizy OSP w Rybnie.

Przedmiotem odbioru były wykonane prace rozbiórkowe, roboty ziemne, fundamenty, podkłady pod posadzki, ściany konstrukcyjne budynku głównego, ściany działowe/osłonowe, strop, konstrukcja stalowa części garażowej wraz z obudową, pokrycie dachu, stolarka okienna i drzwiowa, prace elektryczne, a także instalacja wodociągowa i kanalizacyjna wraz z przyłączeniami.

Wartość odebranych robót wyniosła 666.006,32 zł brutto.

Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 1 076 011,00 zł.

Nowoczesna bryła budynku, a także proekologiczne rozwiązania zastosowane w obiekcie (m.in. pompa ciepła, rekuperacja, system kompletnego odzysku wody deszczowej, instalacja fotowoltaiczna) sprawiają, że obiekt ten będzie nie tylko chlubą dla druhów OSP Rybno, ale także dla mieszkańców gminy Rybno.