Odbiór drogi Kiełpiny - Rynek - Grądy

Opublikowano 2023-10-19 12:28:15. Artykuł wyświetlono: 510 razy.

W dniu 18.10.2023 r. odebrano pierwszy etap realizowanej wspólnie inwestycji związanej z poprawą stanu technicznego drogi Kiełpiny – Rynek – Grądy na terenie gminy Grodziczno. Odbierany odcinek o długości 590 m został wykonany przez Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Grodzicznie.

W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Gminy Grodziczno na czele z Wójtem Tomaszem Szczepańskim, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Działdowie w osobach Krzysztofa Aurasta, Janusza Kaczmarka, Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego, Dyrektora PZD Krzysztofa Chylińskiego, Sołtysa Sołectwa Grądy Mirosława Remusa, wykonawcy Prezesa Mieczysława Wojtaszko, oraz współuczestników odbioru. Następnym etapem będzie wykonanie kolejnych odcinków drogi przez Lasy Państwowe i Gminę Lidzbark.