Ogólnopolski Tydzień Kariery - uczniowie odwiedzili urząd

Opublikowano 2022-10-25 20:25:54. Artykuł wyświetlono: 605 razy.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery i Warmińsko - Mazurskiego Tygodnia Kariery uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie składali wizyty w różnych miejscach pracy. Byli także w Urzędzie Gminy Rybno.

Sekretarz - Pani Jolanta Jendrycka oprowadziła grupy i opowiedziała uczniom, czym zajmują się pracownicy gminy na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można załatwić w urzędzie. Uczniowie dowiedzieli się też o inwestycjach prowadzonych w Gminie Rybno, Honorowych Obywatelach i współpracy z Gminą Heiden. Radość uczniom sprawił pobyt w gabinecie Wójta - Pana Tomasza Węgrzynowskiego. Uczniowie mogli zasiąść w fotelu włodarza i wypowiedzieć swoje propozycje dotyczące inwestycji w naszej gminie. Na pamiątkę wizyty otrzymali upominki.