www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie remontów budynków oświatowych

Opublikowano 2019-09-20 07:40:18. Artykuł wyświetlono: 1210 razy.

Zakończyły się wakacje i rozpoczął kolejny rok nauki. W tym roku baza oświatowa powiększyła się o salę sportową w Koszelewach.

Pozostała infrastruktura oświatowa została wyremontowana i przygotowana przez Dyrektorów Szkół oraz przez pracowników robót publicznych, a w szczególności przez M. Biegajskiego i E. Guzanek. Dzięki ich pracy została odmalowana połowa sal lekcyjnych w Żabinach, pomieszczenia i sale w szkole w Rumianie, Koszelewach, Przedszkolu w Rybnie, gabinet pielęgniarki w Zespole Szkół w Rybnie. W Szkole Podst. w Rybnie odnowiono zaplecze sali sportowej oraz małą salę gimnastyczną. Remonty zakończyły się wykonaniem nowej elewacji na budynku biblioteki, który został adaptowany na sale lekcyjne.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst