Program 'Bezpieczna Gmina Rybno'

Opublikowano 2017-06-14 09:14:24. Artykuł wyświetlono: 1086 razy.

Festyn, prelekcje, rajdy, zajęcia i warsztaty dla uczniów, nauczycieli i seniorów, konkursy– to niektóre z działań, jakie zaplanowaliśmy w ramach realizacji programu „Bezpieczna Gmina Rybno”, na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017”.

Zanim je rozpoczniemy, chcemy zadać Państwu kilka pytań, które zamieściliśmy w ankiecie. Na jej podstawie chcemy dowiedzieć się jaki jest poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy, poziom zaufania do służb bezpieczeństwa, jaką mamy wiedzę na temat konsekwencji wynikających z zakłócania porządku publicznego i niszczenia mienia oraz jak reagujemy na czyny chuligańskie i akty wandalizmu.

O wypełnienie ankiety ( w załączeniu) bardzo prosimy mieszkańców Gminy Rybno. Ankiety prosimy przekazać do Urzędu Gminy Rybno (ul. Lubawska 15, pok. nr 8) lub wrzucić do urny, znajdującej się przy głównym wejściu do UG, w terminie do 30 czerwca 2017r.

ZAŁĄCZNIKI: