Projekt Bezpieczna Gmina Rybno

Opublikowano 2019-09-16 09:16:44. Artykuł wyświetlono: 2642 razy.

W ramach Projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” uczniowie z Naszej Gminy biorą udział w zajęciach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szuwarek”.

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach od 16 do 19. Zarówno młodsi uczniowie (klasa 3) jak i starsi (klasa 8) uczestniczą w zajęciach z wielką radością. Uczniowie poznają i doskonalą swoje umiejętności na łódkach klasy „Optimist”. To dobry sposób spędzania wolnego czasu po szkole.
Jednocześnie informujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Otwartych Regatach w klasie „Optimist” o Puchar Wójta Gminy Rybno na Jeziorze Hartowieckim, które odbędą się 21 września 2019 roku o godzinie 10.00. Zapisy u Prezesa Klubu Zenona Laskowskiego (697 142 082).