www.gminarybno.pl

Drukuj

Roczek Klubu Seniora w Tuczkach

Opublikowano 2022-05-05 07:58:01. Artykuł wyświetlono: 551 razy.

W środę, 4 maja 2022r. o godz. 9:30 w Tuczkach odbyła się uroczystość z okazji pierwszej rocznicy działalności Klubu Seniora w Tuczkach.

Gości i członków Klubu Seniora powitała koordynatorka klubu – Mariola Dombrowska, która przybliżyła działalność klubu oraz przygotowała specjalnie na tę okazję piosenkę. Seniorzy przygotowali pyszny tort, ciasto oraz potrawy na tę uroczystość. Życzenia z okazji „roczku” seniorom złożyła Dyrektor GOPS-u – Dorota Zielińska wraz z pracownikami oraz Sołtys sołectwa Tuczki – Elżbieta Nazar.

Wszystkiego Najlepszego z okazji pierwszej rocznicy działalności klubu dla Seniorów z Tuczek!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst