Rozbudowa Ośrodka w Rybnie zakończona

Opublikowano 2022-12-06 10:52:47. Artykuł wyświetlono: 944 razy.

W dniu 05.12.2022 r. odbył się odbiór końcowy inwestycji związanej z rozbudową istniejącego Ośrodka Zdrowia w Rybnie.

Dzięki realizacji zadania rozbudowano obiekt o 525,90 m2, co daje łączną powierzchnię budynku 930,50 m2.

W ramach inwestycji przebudowano kotłownię na biomasę – pellet, wykonano instalację wodną, sanitarną C.O., ppoż, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji.

Powstała droga dojazdowa i parking na 22 stanowiska.

W rozbudowanym obiekcie powstały następujące pomieszczenia:
- pomieszczenie archiwum zakładowego,
- pomieszczenia zespołu Ratownictwa Medycznego wraz z wyposażeniem,
- pomieszczenia przychodni – 6 gabinetów, pomieszczenie rehabilitacji, toalety oraz sala konferencyjna.

Obecni podczas odbioru radni, sołtys sołectwa Rybno, dyrektor SPZOZ w Działdowie, przedstawiciel Ratowników Medycznych, panie dyrektor GOPS i SPGZOZ w Rybnie oraz pozostali goście byli pod dużym wrażeniem wykonanych prac. Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą oraz wzrost kosztów materiałów budowlanych należy podkreślić dużą determinację i zaangażowanie Wykonawcy, który realizował i zakończył z powodzeniem tą inwestycję.