www.gminarybno.pl

Drukuj

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA PLAŻY W RYBNIE

Opublikowano 2018-09-17 15:21:24. Artykuł wyświetlono: 1971 razy.

Od 01.09.2018r. ruszyły prace związane z realizacją zadania pn.: „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w gminie Rybno" Zadanie 2: Zagospodarowanie plaży nad jeziorem Zarybinek w miejscowości Rybno.

Wykonawca robót Zakład Betoniarski Wojciech Zgliczyński z Działdowa po planowanym terminie zakończenia prac tj. 30.04.2019r. odda do użytku mieszkańców piękną odnowioną plażę na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Prace prowadzone są pod stałym nadzorem przyrodniczym zgodnie z decyzją Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie. Pełnienie funkcji nadzoru przyrodniczego dla zadania 1 i 2 objął Pan Łukasz Głowacki firma „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania 1 i 2 objął Pan Alfons Szymański z Działdowa.

Teren budowy został zamknięty w związku z czym prosimy mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość abyśmy w przyszłym roku mogli cieszyć się nową plażą.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst