www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: IV Mikołajki Zapaśników

Opublikowano 2018-12-12 08:51:54. Artykuł wyświetlono: 1514 razy.

W piątek, 7 listopada 2018 roku o godz. 17:00 w sali OSP w Rumianie odbyło się przedświąteczne spotkanie sekcji zapaśniczej klubu GSZS Delfin Rybno zorganizowane przez Gminę Rybno, Szkołę Podstawową im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie oraz lokalny klub GSZS Delfin Rybno.

Rodziców, dziadków, rodzeństwo, zapaśników oraz zaproszonych gości powitała dyrektor SP w Rumianie – Hanna Kirchhof, która zaprosiła wszystkich na część artystyczną w wykonaniu uczniów z Rumiana pod kierownictwem Pani Karoliny Januszewskiej. Także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski powitał wszystkich uczestników IV Mikołajkowego Turnieju Zapaśniczego oraz życzył wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Następnie trener sekcji zapaśniczej – Mirosław Gajewski zaprosił wszystkich na pokaz swoich podopiecznych oraz na Mikołajkowy mini turniej zapaśniczy. Na koniec dzieci odwiedził św. Mikołaj, który obdarował zawodników nowymi klubowymi dresami oraz świątecznymi upominkami. Uroczystość pomagali zorganizować: Radna Gminy Rybno oraz Sołtys wsi Rumian – Elżbieta Rozentalska, Prezes GSZS Delfina Rybno – Jan Rozentalski, rodzice oraz sympatycy klubu.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst