Rybno: częściowy odbiór ścieżki edukacyjnej

Opublikowano 2019-05-29 13:11:17. Artykuł wyświetlono: 1845 razy.

Dnia 28 maja 2019 r. odbył się częściowy odbiór inwestycji pn. "Budowa ścieżki edukacyjnej wokół jeziora w Rybnie – etap I".

W odbiorze uczestniczyli: Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno, Artur Żyłka – Kierownik Referatu UG, Paweł Sobieski – Inspektor Nadzoru Budowlanego, Piotr Kornatowski – Radny Gminy Rybno, Rafał Gniazdowski – Radny Gminy Rybno, Bogdan Wantowski – Radny Gminy Rybno, Dariusz Karbowski – Radny Gminy Rybno, Sylwester Kasprowicz – Radny Gminy Rybno, Henryk Wiśniewski – Sołtys Sołectwa Rybno oraz Waldemar Rostkowski - wykonawca. Odbiór zakończył się wynikiem pozytywnym.

Jednocześnie zaznaczamy, że odbiór częściowy nie oznacza oddania inwestycji do użytku.
W dalszym ciągu obowiązuje zakaz wstępu na teren budowy.

Przewidywany termin zakończenia prac to koniec czerwca 2019 r., a przewidywany termin oddania do użytku połowa lipca 2019 r.

Mimo przykrych incydentów wandalizmu cieszy nas duże zainteresowanie powstającą inwestycją, a także ogrom pozytywnych komentarzy na temat jej wyglądu i przebiegu.