www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Mieszkańcy pokazali siłę jedności

Opublikowano 2021-05-05 11:27:12. Artykuł wyświetlono: 351 razy.

We wtorek, 4 maja 2021r. o godz. 17:00 przy placu zabaw na ulicy Zajeziornej w Rybnie odbyła się zbiórka do akcji pn. Trash Challenge – Przywróć naszą planete, która polegała na sprzątaniu śmieci na terenie gminy Rybno.

W challenge udział wzięło wiele grup społecznych z terenu Sołectwa Rybno: członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno z prezes Danutą Zdunek na czele oraz członkowie grupy młodzieży „W Rękach Młodych”, uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie wraz z rodzicami i przedstawicielami rady rodziców, radna sołecka - Agnieszka Labicka oraz radni gminy z Rybna - Dariusz Karbowski i Sylwester Kasprowicz.

Organizatorzy zapewnili worki, rękawiczki i maseczki, a zgromadzonej grupie udało się posprzątać całe Rybno! Śmieci zebrał i zawiózł do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rybnie pan Dariusz Karbowski. Serdecznie dziękujemy!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka