www.gminarybno.pl

Drukuj

Skrzat Cup 2017

Opublikowano 2017-12-06 15:04:05. Artykuł wyświetlono: 1318 razy.

W sobotę, 2 grudnia o godz. 9:30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej „Skrzat Cup”.

Tego samego dnia podobne zawody odbywały się w Ełku. Łącznie udział wzięło 26 drużyn, rozegrano 157 meczy, w których padło 360 bramek. W turnieju udział brali także zawodnicy Skrzat GSZS Delfina Rybno pod opieką – Karola Rykaczewskiego i Marcina Kanicza.

Filmik promujący Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej „Skrzat Cup” znajdziecie na stronie WMZPN pod linkiem --- > https://www.facebook.com/wmzpn/videos/1745942665479468/ <----

Honorowym Patronatem Wojewódzkiego Turnieju dla Dzieci „Skrzat Cup 2017” objął Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Turniej został zorganizowany przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanną Bem oraz Trenerem GSZS Delfina Rybno – Radosławem Wasielewskim.
- Serdeczne podziękowania dla Rodziców, Dziadków i Rodzeństwo za wspaniałą atmosferę w czasie turnieju oraz głośne dopingowanie maluchów.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka