www.gminarybno.pl

Drukuj

SP Rybno i SP Żabiny kibicują AZS Olsztyn!

Opublikowano 2014-04-18 13:19:33. Artykuł wyświetlono: 3958 razy.

Dnia 12 kwietnia 2014 r. grupa uczniów ze Szkół Podstawowych w Rybnie i Żabinach, realizujących program MULTISPORT, pod opieką pani Barbary Karbowskiej oraz pana Jacka Ciocha uczestniczyła w wyjeździe na mecz PlusLigi w piłce siatkowej mężczyzn.

Spotkanie w olsztyńskiej hali Urania odbywało się pomiędzy drużynami Indykpol AZS UWM Olsztyn i Effector Kielce. Stawką meczu była walka o 5 miejsce w rozgrywkach oraz możliwość występu w europejskich pucharach. Uczniowie aktywnie włączali się w doping prowadzony przez Klub Kibica olsztyńskiej drużyny. Emocje sięgnęły zenitu - mecz rozstrzygnął się dopiero po pięciu setach zaciętej walki. Wielu uczestników wyjazdu po raz pierwszy brało udział w wydarzeniu sportowym o tak wysoką stawkę.

Dodatkową atrakcją była wizyta w Muzeum Sportu w hali Urania. Wyjazd, dzięki finansowaniu z budżetu Gminy Rybno, był dla uczniów bezpłatny.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst