www.gminarybno.pl

Drukuj

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Opublikowano 2018-12-04 08:47:32. Artykuł wyświetlono: 1716 razy.

Dnia 15.11.2018r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa rady Ministrów. Stypendium PRM otrzymał uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. bp. Jana Chrapka w Rybnie Kacper Kowalewski.

Kacper tak mówi o swoim sukcesie: „Otrzymane stypendium jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Dzięki niemu czuję, że moja praca i starania zostały zauważone i docenione. Cała uroczysta gala, jak i moment wręczenia mi stypendium przez Warmińsko-Mazurskiego Wicekuratora Oświaty pana Wojciecha Cybulskiego był chwilą niezwykle doniosłą oraz miłą i cieszę się, że mogłem wziąć w tym udział.”
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst