Drukuj

Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół w Rybnie

Opublikowano 2021-06-18 15:05:51. Artykuł wyświetlono: 1463 razy.

Po powrocie do nauki stacjonarnej i po zniesieniu ograniczeń dotyczących imprez sportowych, wróciły rozgrywki sportowe. Uczniowie Zespołu Szkół w Rybnie brali udział w zawodach sportowych – Mistrzostwach Województwa W-M SZS.

Dnia 9 czerwca w Działdowie odbył się półfinał w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna nie przegrała żadnego meczu, zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze, ale zabrakło nam szczęścia i ostatecznie zespół zdobył V miejsce.

Dnia 10 czerwca na stadionie OSiR w Rybnie odbyła się finał województwa W-W SZS w piłce nożnej dziewcząt LICEALIADA. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce zawodniczki Zespołu Szkół zdobyły III miejsce – zdobyły brązowy medal i miano trzeciej drużyny w województwie w piłce nożnej dziewcząt.

Dnia 15 czerwca odbyły się mistrzostwa województwa W-M SZS w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna dziewcząt Zespołu Szkół w Rybnie pokonała drużynę ZS Malinowo 7:4 i zajęły I miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i dziękujemy za godne reprezentowanie oraz rozsławianie Zespołu Szkół w Rybnie.

Nadesłała: Ewa Golder