Uwaga praca!

Opublikowano 2021-12-29 08:29:43. Artykuł wyświetlono: 481 razy.

Podobnie jak w latach ubiegłych w roku 2022 będą zorganizowane przez Urząd Gminy Rybno staże i roboty publiczne.

Osoby chętne do pracy na stanowiskach robotniczych w ramach robót publicznych i stażów pracowniczych proszone są o złożenie podań, oraz kopii dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia np. kierowca, pilarz, mechanik. Okres zatrudnienia 9 miesięcy. Planowane rozpoczęcie zatrudnienia od 01.03.2022 r. lub 01.06.2022 r.

Osoby chętne do pracy na staż administracyjny proszone są o złożenie CV, listów motywacyjnych oraz kopii dokumentów potwierdzających kwalifikacje do pracy w administracji. Okres zatrudnienia 9 miesięcy.

Ze względu na istniejącą sytuację epidemiologiczną nabór do pracy odbędzie się na podstawie podań. Dokumenty należy składać do 30.12.2021 r. Założone podania o zatrudnienie pozwolą oszacować ilość miejsc na które Urząd Gminy będzie się ubiegał o dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie.