V Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej

Opublikowano 2023-03-24 10:04:10. Artykuł wyświetlono: 632 razy.

Z okazji Dnia Sołtysa w niedzielę, 19 marca 2023r. o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się V Sołecki Turniej Halowej Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 9 sołectw, tj.Sołectwo Dębień, Sołectwo Rybno, Sołectwo Koszelewy, Sołectwo Rumian, Sołectwo Hartowiec, Sołectwo Żabiny, Sołectwo Jeglia, Sołectwo Grabacz oraz Sołectwo Prusy. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski. Drużyny zostały podzielone na grupę A i B. W grupach grano systemem „każdy z każdym” następnie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy walczyły o miejsca 1-4. Zespoły z trzecich miejsc grały o piąte miejsce, natomiast z czwartych miejsc o siódme miejsce. Sędzią głównym turnieju był Paweł Wółkowski , a sędzią technicznym – Krzysztof Anisiewicz. Wszystkie drużyny, które wzięły udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a pierwsze trzy zespoły medale. Zawodników dekorowali: Komendant Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie Piotr Bojarowski i kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:
1. Sołectwo Rybno
2. Sołectwo Hartowiec
3. Sołectwo Dębień
4. Sołectwa Grabacz/Prusy
5. Sołectwo Rumian
6. Sołectwo Jeglia
7. Sołectwo Żabiny
8. Sołectwo Koszelewy

Wszystkim sołtysom, zawodnikom, sędziom oraz kibicom dziękujemy za zaangażowanie i przybycie.

Nadesłała: Paulina Erdmann