V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa Eurostylu

Opublikowano 2023-03-24 10:25:06. Artykuł wyświetlono: 437 razy.

Z okazji „Dzień Tenisa” w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowano V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa „Eurostylu” w Grze Deblowej.

Do rozgrywek zgłosiło się 5 par z takich miejscowości jak: Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, Lidzbark, Lubawa, Gródki i Rybno. Łącznie rozegrano 10 spotkań w systemie „każdy z każdym”, dwa sety do wygrania czterech gemów. Mecze były bezkompromisowe i żaden z nich nie zakończył się innym wynikiem niż 2:0. Po siedmiu godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców rozrywek, którymi ponownie zostali: Matuesz Gruz i Marcin Romanowski (Żuromin) (bronili tytułu zdobytego w roku 2020). Na drugim miejscu uplasowała się para Rafał Ankowski(Lubawa)/Karol Rykaczewski (Rybno), trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Milewskiemu (NML) oraz Krzysztofowi Krajewskiemu (Gródki). W turnieju udział wzięli również Tomasz Nowocin/Mirosław Nisgorski (Lidzbark) oraz Łukasz Żywicki/Kazimierz Jaworski (NML). Zawodników dekorowali Prezes Firmy „Eurostyl” - Łukasz Witkowski oraz Kierownik OSiR Rybno - Hanna Bem.

Koordynator turnieju Karol Rykaczewski dziękuje sponsorom oraz wszystkim przybyłym zawodnikom.

Nadesłała: Paulina Erdmann